Історія школи

Школа  знаходиться у приміщенні,  побудованому як приватний будинок у 1870 р.

    1903 р. тут відкрилась чоловіча гімназія, де навчався український поет Василь Чумак. Пізніше тут були середня школа, педагогічне училище, лісна школа, середня школа-інтернат, з листопада 1960 року – допоміжна школа –інтернат, яка з 2004  р. змінила назву на Городянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат.


 

Школа працює згідно Положення про спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку від 15 вересня  2008 р.     N 852.

Школа працює на засадах особистісно орієнтованого навчання і виховання, забезпечує соціальну реабілітацію і трудову адаптацію вихованців, їх фізичне та психічне здоров’я, виховує громадянські позиції.

В школу–інтернат приймаються діти на підставі висновку обласної психолого-медико-педагогічної консультації та направлення управління освіти і науки Чернігівської обласної держадміністрації.

Вихованці перебувають у закладі на утриманні за рахунок держави та на повному державному утриманні (сироти та діти, позбавлені батьківського піклування), забезпечуються 4-разовим харчуванням, підручниками, постільною білизною, одягом відповідно до нормативів.