Гуртки
Розклад
роботи гуртків та факультативів
Городнянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ст. на 2014-2015 н.р.
№ з/п |
Назва гуртка |
Керівник гуртка |
Час проведення |
1 |
«Співочий» |
Гарна М. О. |
понеділок,1600-1800; середа,1600-1800; четвер,1600-1800; неділя, 11.00-14.00 |
2 |
«Чарівний світ паперу» |
Бобень Р. М. |
субота, 14.30-15.30 (1,3) |
3 |
«Аеробіка» |
Позняк А. С. |
п’ятниця, 16.00-17.00 (2,4) |
4 |
«Тістопластика» |
Дєдкова Н. Ф. |
субота, 13.30-14.30 (2,4) |
5 |
«М’яка іграшка» |
Кривець О. І. |
неділя, 13.00-14.00 (2,4) |
6 |
«Виразне читання» |
Андрущенко О.В. |
середа, 18.20-19.20 (1,3) |
7 |
«Сучасний танець» |
Гарна М. О. |
четвер, 15.00-16.00 (1,3) |
8 |
«Народна вишивка» |
Алекеєнко Г. В. |
п’ятниця,15.30-16.30 (2,4) |
9 |
«Географія рідного краю» |
Єроніна О. М. |
середа, 15.30-16.30 (1,3) |
10 |
«Народознавство» |
Мехеденко С. В. |
п’ятниця, 16.40-17.40 (1,3) |
11 |
«Книжковий дивосвіт» |
Лизан В. І. |
п’ятниця,17.00-18.00 (1,3) |
12 |
«Правознавець» |
Кириченко О. О. |
п’ятниця, 16.00-17.00 (1,3) |
13 |
«Спортивний» |
Чепурна Т. О. |
четвер, 15.30-16.30 (2,4) |
14 |
«Українські народні ігри» |
Бірюк Н. В. |
субота, 14.30-15.30 (2,4) |
15 |
«Здоровим – будь!» |
Ковальчук В. Р. |
субота, 15.00-16.00 (1,3) |
16 |
«Природа і людина» |
Шкадіна Л. М. |
субота, 14.30-15.30 (2,4) |
17 |
«Майструємо своїми руками» |
Кожедуб В. М. |
вівторок, 15.30-16.30 (1,3) |
18 |
«Умілі руки» |
Станкевич В. В. |
середа, 15.30-16.30 (2,4) |
19 |
«Творча майстерня» |
Полушкіна О. Г. (ЦСССМ) |
вівторок, 15.00-16.00 п’ятниця, 15.30-16.30 |
20 |
«Футбол» |
Карасько С. В. (ДЮСШ) |
середа, 15.30-17.00 п’ятниця, 15.30-17.00 |
21 |
«Волейбол» |
Аліпов І. О. (ДЮСШ) |
вівторок, 15.00-16.30 четвер, 15.00-16.30 |
22 |
«Футбол» |
Кравцов С. М. (ДЮСШ) |
вівторок, 18.00-19.00 четвер, 18.00-19.00 |
23 |
«В’язання» |
Філонова Н. І. |
неділя, 17.00-18.00 (2,4) |
24 |
«Декоративно- вжиткове мистецтво»
|
Кучерявенко О.П. |
середа, 16.30-17.30(10кл.) четвер, 18.00-19.00(8кл.) п’ятниця,16.00-18.00(5,6 кл.) субота,13.30-14.30 (9кл.) |
25 |
«Інформатика» |
Демиденко Б. М. |
вівторок,15.20-16.20(10кл.) четвер,13.00-14.00(3Акл.) четвер,15.20-16.20(8 (9) кл.) п’ятниця, 14.20-15.20 (4кл.) п’ятниця,1520-1620(6(7)кл.) |